Vergader & Adventure



Vergaderen afwisselen met een aantal ontspannende activiteiten
Bent u op zoek naar een unieke vergaderlocatie? We hebben op onze locatie een aantal mogelijkheden qua vergaderruimte. Het meest sfeervol is onze blokhut aan het water en het strand. Als het koud is stoken we een lekker de houtkachel voor u op. Beamer en scherm zijn uiteraard aanwezig. We bieden de vergaderarrangementen rondom verzorgd met koffie/ thee en water, bovendien een Biesboschflap bij ontvangst.
Combinatie met activiteiten
De boog kan niet steeds gespannen staan. Lekker ontspannen tussen het vergaderen door of na afloop maakt weer ruimte in de geest. Ga spectaculair quadrijden of misschien sluit het teambuilding juist goed aan bij het thema van uw vergadering? Mooie kanotocht door de Biesbosch of maak een leuke route met een electrische sloep, vlotvaren en bouwen is voor de meer sportieve groepen. Informeer naar onze mogelijkheden.
Catering
U kunt kiezen uit 3 verschillende locaties voor uw smakelijke lunch en/ of BBQ. Van luxe paviljoen tot strandbbq, we adviseren u graag.

Het was een geslaagde dag.
Fijne vergaderlocatie met de mogelijkheid om lekker buiten te zitten en erg leuke activiteiten.
Facilitaire Services Rabobank Breda.